Firemní online aplikace

Dodáváme online firemní aplikace, které podporují růst firem. Na míru zpracované intranetové řešení, helpdesk či formulářové řešení.

Systémy na míru

CRM a CallCentrum

CRM a CallCentrum

Zahoďte notýsek s kontakty. Podnikání, to chce systém, který bude rychlý a spolehlivý. Evidence zákazníků a obchodních případů doplněný o modul CallCentra? Vše po ruce a k dispozici. A hlavně, vše v bohaté praxi ověřeno. Každá zakázka je jedinečná, proto nezapomeňte, podmínky kladete vy.

 
Více informací
Intranet, helpdesk, knowlegebase

Intranet, helpdesk, knowlegebase

Nenechte své klienty zbytečně bloudit. Podejte jim pomocnou ruku. Dejte jim směr, cíl. Nenechte je od vás odcházet. Trojice produktů vaši klientelu bude informovat a podporovat. Propojenost systémů vám dovolí přesouvat a párovat data. Propojenost systémů vám dá možnosti. Je jedině na vás, jestli z nich začnete těžit. S námi je to tak jednoduché.

Více informací
Systém pro finanční poradce

Systém pro finanční poradce

Přiřazujete rádi hromadně data? Dobře, tak jinak. Musíte často hromadně přiřazovat data do systému? Nedělejte si to složitější. Naopak, efektivita podnikání leží na jednoduchosti a rychlosti. Nedáme vám zázračný produkt, který to udělá za vás, ale rozhodně vám výrazně ulehčí práci.

Více informací
Moduly a možná rozšíření

Moduly a možná rozšíření

Výše uvedené kombinace jsou případy nejčastějších realizací. Jednotlivé moduly však lze libovolně kombinovat, rozšiřovat a upravovat. Hledejte s námi řešení vašeho problému a zbavte se ho.

Více informací
Formulářové řešení

Formulářové řešení

Využití formulářů, sběr dat a jejich následná interpretace, vyhodnocení a prezentace nebyla nikdy jednodušší. S jedinečným řešením FironForms budete mít k dispozici vždy aktuální data v přehledném formátu bez kompromisů. Řešení počítá s customizací dle potřeb zákazníků.

Více informací
Úkolování a řízení projektů

Úkolování a řízení projektů

Potřebujete udělat pořádek v úkolech, které rozdáváte, či přijímáte? Nefunguje Vám dobře úkolování přes email? Nabízíme efektivní řešení pro úkolování v týmu prostřednictvím online aplikace FIRON. Stejně jako úkoly můžete řídit projekty či zakázky v přehledném prostředí naší aplikace. Je online a tak máte vždy po ruce své projekty, dokumenty i přehled o zadaných úkolech.

Více informací

Postupy realizace řešení na míru

Analýza a zadání

Identifikace problému

Specifikace funkčnosti

Návrh řešení

Nejsilnější stránkou UVM je vlastní vývojový tým, který má prostor každou zakázku řešit individuálně a tak maximalizovat spokojenost zákazníků z řešení šitých na míru.

Design a testování

Design a testování

Pilotní provoz

Ostrý provoz

Realizace

Realizace

Čas a finance

Definice časového plánu

Stanovení přesné ceny

Potřebujete vlastní řešení, které není uvedeno na seznamu?

Připojte se k tisícům spokojených uživatelů online aplikací.
Napište nám, společně najdeme online řešení i pro Vás.

"Firemní online aplikaci nekupujete každý den. S analýzou, výběrem vhodného řešení a implementací Vám krok za krokem pomůžeme."

Informace o tom, jak nakládáme s Vašimi osobními údaji.

Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...