Vytváříme mobilní aplikace

Vaši klienti jsou stále mobilnější

Proč mobilní aplikaci?

design
5,7 mil.
Uživatelů chytrých
telefonů v ČR
moduly
Aktuální informace
ihned po ruce
objednávky
Intuitivní a
interaktivní ovládání
platby
Podpora
růstu vaší značky
Specifikace a zadání

Specifikace a zadání

Jdeme s budoucností. Pojďte s námi. Díky mobilním aplikacím oslovíte mnohonásobně více lidí. Ulehčíte si práci. Budete mít hned vše při ruce. Ovládnete svůj trh. Dosáhnete na možnosti, o kterých jste si před tím mohli nechat jen zdát. Podívejte se na rychlost růstu státního dluhu – myslíte, že by ta rychlost šla překonat s vaším výdělkem? Pojďte to s námi zkusit. Stačí, abyste před nás předestřeli své plány a chvíli počkali, než se stanou skutečností.

Více informací
Grafika a design

Grafika a design

I užitečné věci mají mít svou fazónu. Mobilní aplikace musí být srozumitelná, musí mít intuitivní systém ovládání. Mobilní aplikace musí...a vy můžete. A to je na tom to krásné. Nechte pracovat mobilní aplikaci za vás. V příjemném prostředí ovládejte několika pokliky veškeré dění, které ovládnout potřebujete. Mobilní aplikace se vám stane volantem v podnikání a jen blázen nasedne do vozu, který ho nemá.

Více informací
Vývoj a testování

Vývoj a testování

Zkušenosti, dámy a pánové, zkušenosti. To je zásadní poznatek. Jen díky zkušenostem vám nabízíme perfektně fungující a pro oko lahodné mobilní aplikace. Vaše ideály převedeme do skutečnosti a po řádném testování nabídneme k posouzení. Naše mobilní aplikace nemají mouchy, kdeže, lze u nich maximálně nalézt mušky jenom zlaté, ale ty přesto už při prvním testování vyženeme a předložíme před vás hotový produkt jako hotovou věc. Nejsme perfekcionisté, ti postrádají fantazii nutnou pro vývoj, jen před vás chceme předložit tu nejlepší možnou práci.

Více informací
Uvedení na trh

Uvedení na trh

Vaše mobilní aplikace je otestovaná, připravena ke spuštění. Třešničkou na dortu je pro nás umístění hotové aplikace do AppStoru či dalších distribučních kanálů. Pro úspěšný start mobilní aplikace Vám připravíme také marketingový mix, který zajistí dostatečnou publicitu nově spuštěné aplikace. 

Více informací

Přemýšlíte o mobilních aplikacích?
Napište nám o svém záměru, navrhneme Vám řešení: 

Mobilní aplikace skvěle fungují a my Vám ukážeme cestu, jak s jejich podporou podpořit Vaše podnikání. 

Informace o tom, jak nakládáme s Vašimi osobními údaji.

Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...