Webové stránky Dr.Maxe pro odborné vzdělávání lékárníků, lékařů, farmaceutických asistentů a zdravotních sester všech zdravotnických zařízení.

Imperial

Vzdělávání pro zdravotníky

Odborné vzdělávání zdravotníků

Internetové stránky poskytují přehled veškerých školení a konferencí pořádané provozovatelem největší sítě lékáren v ČR. Web nabízí možnost vzdělat se nejen zaměstnancům Dr.Maxe. Slouží všem pracovníkům zdravotnických zařízení, ať už jsou to lékaři, lékárníci či zdravotní sestry po celé České republice. Webové stránky jsou pod naší správou, takže se klient nemusí téměř o nic starat. Stačí, aby nám sdělil své požadavky a my web dle jeho přání upravíme.

 
 
>
Webové stránky Dr. Max

Web, který plní svůj účel

Úvodní stránka Akademie Dr.Max obsahuje časovou osu s událostmi, které neustále aktualizujeme. Webové stránky obsahují registrační systém na veškeré akce a konference, které jsou na webu obsaženy. Z každé konference se na stránky umístí speciálně natočené video, které obsahuje shrnutí a zajímavé momenty z celé akce.

Webové stránky Dr. Max

Responzivní web pro Dr.Maxe

Webové stránky jsou nasazeny na nejnovější verzi redakčního systému Lameeq. U tohoto webu byl kladen důraz, jak na responzivní design, tak na bezchybnou funkčnost. Stránky jsou intuitivní a pro uživatele jednoduché na orientaci. Koneckonců, přesvědčte se sami: http://akademie.drmax.cz/.


Webové stránky Dr. Max

Tvorba videí

Videa z konferencí

Netvoříme jen weby, ale natáčíme také skvělá videa, v tomto případě pro Dr.Maxe. Jedná se o sestřih všech probíraných témat a řečníků z uskutečněných konferencí. Videa mají za cíl vypíchnout všechny důležité body konference. Poslouží jako malá rekapitulace pro účastníky, jako propagační materiál a také jako pozvánka na další konference.

 

Rozhovory s lékaři

Zároveň se záznamy z konferencí realizujeme také rozhovory s jednotlivými lékaři, kteří představují témata, která na konferenci z jejich úst zazněla. Rozhovory netrvají déle než dvě minuty a jsou tedy souhrnem toho nejdůležitějšího.

 

Předávání cen studentům

Dr.Max se účastní a podporuje ocenění děkana za mimořádné diplomové práce v oblasti farmacie. Finanční odměnou bylo oceněno 35 diplomových prací studentů farmaceutické fakulty VFU v Brně. Shlédněte video z této akce a mnohá další.

 

Stan proti melanomu

Video z preventivní akce, která se koná pravidelně každý rok na náměstích největších měst, tedy v Praze a Brně. Akce "Stan proti melanomu" je součástí celoevropské kampaně dermatologů, která má upozornit na nebezpečí výskytu rakoviny kůže a apelovat na důslednou prevenci. Video obsahuje sestřih z celé akce, rozhovory s účastníky vyšetření, organizátory, odborníky a zajímavé informace o problematice melanomu.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...