Nový portál pro Evropskou šermířskou federaci (European Fencing Confederation) je naším největším zahraničním projektem. Byl slavnostně spuštěn vrámci šampionátu v Soči. Najdete zde aktuální výsledky všech turnajů, které se v Evropě konají, profily všech závodníků či termíny všech sezónních turnajů z celé Evropy.

Eurofencing

celoevropský projekt vznikl v Uvm v Liberci

Uspěli jsme v náročném mezinárodním výběrovém řízení

Na začátku byl redesign

Našim hlavním cílem byl redesign stávajícího webu tak, aby byl moderní, přehledný a dobře strukturovaný. Prioritou nového webu byla mimo jiné i jednoduchá orientace a intuitivní používání. Barevně web ladí s logem EFC, aby byl snadno identifikovatelný a zapamatovatelný. Čistý design webu odpovídá eleganci sportu, který našel svoji cestu do moderní doby.

 

 

 
>

Interaktivita především

Součástí přehledné struktury jsou obsáhlé galerie fotografií a videí z turnajů. Ty se navíc dají sledovat online díky streamingu. Další vychytávkou je jednoduché propojení všech sociálních sítí pomocí ikobn, které odkazují na požadované stránky. Uživatel tak může lehce uložit či sdílet obsah nebo se dostat na další kanály webu EFC.

 
Eurofencing

Přehlednost nakonec

Webové stránky jsou na přání klienta plně responzivní, což znamená, že si je jednoduše prohlédnete na všech typech mobilních médií. Díky použití nejnovější verze redakčního systému Firon je samotná editace webu velmi jednoduchá a uživatelsky přívětivá.

Prohlédněte si webové stránky EFC a nechte se inspirovat.

Máte zájem o vytvoření webu? Ozvěte se nám pro bezplatnou konzultaci na:

777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel) nebo napište na voplakal@uvm.cz.

 
Eurofencing
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...