Společnost Recticel Automotive je odborníkem na výrobu povrchů palubních desek, výplní dveří a dalších interiérových dílů automobilů. Reference se týká redesignu části webu Kariéra pro efektivnější nábor nových zaměstnanců.

Grandion

Redesign webu

První fáze redesignu webu

Redesign starého webu je rozdělen do několika fází. Jako první fáze redesignu webových stránek byla zvolena sekce Kariéra, která má v tuto chvíli pro společnost největší význam. Vznikl tak samostatný web kariera.recticel.cz, který má moderní a svěží design.

>

Web dle požadavků zákazníka

Z prostého výpisu pozic na původních webových stránkách byl vytvořen náborový web obsahující stručné představení společnosti a firemních hodnot. Na webu je podrobně rozepsaný proces náboru a osobnější kontakty na personální oddělení. Stránky obsahují také náborové video, které představí společnost a její činnost potenciálním uchazečům o práci.

Webové stránky Fiori

Responzivní design

Webové stránky jsou postaveny na redakčním systému Lameeq. Kariera.recticel.cz je plně funkční web s responzivním designem, který je možné shlédnout na jakémkoli mobilním zařízení. V případě, že se vám redesign webu Recticelu líbí a chtěli byste také obléct váš starý web do nového kabátku, neváhejte se nám ozvat.

Zavolejte nám pro bezplatnou konzultaci či nabídku:

777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel)

 
Webové stránky Fiori
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...