Nový náborový web významné automotive společnosti Magna Bohemia. Naleznete zde pracovní příležitosti, přehled firemních benefitů, detaily jednotlivých výrobních závodů, náborová videa, základní informace o společnosti a mnoho dalších informací v moderním a přehledném prostředí.


Nimco

HR oddělení online

Zbrusu nové kariérní webové stránky

Požadavkem klienta bylo vytvořit zcela nové webové stránky, které mají sloužit jako firemní web a zároveň jako web kariérní. Účelem stránek je mimojiné seznámit uchazeče o pracovní místo ve firmě se všemi podstatnými a užitečnými informacemi, jak o pracovní pozici, tak o firemních benefitech a jednotlivých závodech společnosti. Mrkněte na magnabohemia.cz​.>

Stránky, které splňují svůj účel

Stránky jsou napojeny na kariérní portál Jobs.cz, přesněji na přehled volných pozic společnosti Magna Exteriors. Pro tyto stránky byla natočena profesionální náborová videa, určena pro specialisty, manažery, výrobní pracovníky a studenty na praxi. V kontaktech je obsažen formulář, který po vyplnění odešle požadavek konkrétnímu člověku, odpovědnému za danou pozici v konkrétním závodě. Na stránce o společnosti naleznete interaktivní mapu a na míru šité infografiky.

 
Webové stránky Nimco

Přehledný a funkční web

Webové stránky jsou přehledné, funkční a mají čistý a moderní design. Jsou napojeny na nejnovější verzi redakčního systému Firon a jsou plně responzivní, tedy jsou přizpůsobeny pro velké množství mobilních zařízení.

Máte zájem o nové stránky nebo redesign těch starých?

Zavolejte nám pro bezplatnou konzultaci či nabídku:

777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel)

 
Webové stránky Nimco

Náborová HR videa

Výrobní pracovníci

Magna nabízí výrobním pracovníkům skvělé benefity, příplatky za práci v noci, odpoledne a víkendech. Videem provází operátorka výroby, která v Magně pracuje od dubna 2015. Video zachycuje den konkrétního, reálného, zaměstnance a nenuceně představuje moderní prostředí závodu.

Studenti a absolventi

Magna má otevřené dveře také pro studenty a absolventy. Magna studentům nabízí brigádu v rámci studia, měsíční stipendia, absolventům VŠ trainee programy nebo zahraniční stáže. Prohlédněte si na video určené studentům střední a vysokých škol.

Manažeři a specialisté

Video zachycuje vše, co obnáší pozice specialisty, managera v Magně. Dozvíte se možnosti a výhody, které Magna nabízí. Jste-li uchazeč o pozici manažera nebo specialisty, dozvíte se vše, co co vás o práci v Magně zajímá.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...