Zabal si sakypaky, vyber obytňák a vyraž;) Právě jsme spustili web pro jednu z největších půjčoven obytných vozů v ČR! Najdete zde online rezervační a administrační systém, přehled obsazenosti jednotlivých vozů a hlavně nepřekonatelnou nabídku zcela nových modelů obytných vozů předních značek.

Grandion

AutoPartner PLUS

modernizovali jsme webovou prezentaci jedné z největších půjčoven obytných vozů v čr

Požadavkem klienta bylo zatraktivnit web tak, aby lépe odpovídal kvalitě nabízených služeb. Vzhledem k nejmodernější flotile obytných vozů v ČR, jsme měli laťku opravdu vysoko.

Realizace projektu nám zabrala téměř tři měsíce. Výsledkem je zcela nový, responsivní web se zdokonaleným rezervačním systémem, moderní grafikou a online administrací smluv. Web nyní poskytuje uživateli kompletní informace o obytném vozu, jeho obsazenosti a zároveň umožňuje provést rezervaci. Zkuste to sami: obytnevozypujcovna.cz.

>

Propracovaný rezervační systém na míru pro půjčovnu obytných vozů

V detailu obytného vozu je možné porovnat vlastnosti jednotlivých kategorií vozů mezi sebou. Každý detail vozidla (jeho kategorie) obsahuje přehledný kalendář s informací o aktuální obsazenosti vozu. Rezervuje-li si uživatel vůz, vybere si nižší nebo vyšší tarif a má možnost si přidat další řidiče. Po potvrzení rezervace se termíny automaticky promítnou do kalendáře na webu. Systém v administraci rozlišuje rezervace na zaplacené/zaplacená záloha/neuhrazené, vygeneruje smlouvu na základě vyplněných údajů v rezervaci a odešle ji zákazníkovi na email včetně osmi příloh (smluvní podmínky pojišťoven apod.). Systém také generuje předávací protokol pro techniky (používá data zákazníka z rezervace). Rezervační systém umožňuje administrátorovi nastavit akční ceny a slevy.

Webové stránky Fiori

Moderní a responzivnní design

Webové stránky jsou postaveny na nejnovější verzi redakčního systému Firon. Mají čistý, moderní a responzivní design, jsou tedy vhodné pro většinu mobilních zařízeních. Propracovaný rezervační systém umožní uživatelům snadné a rychlé zamluvení obytného vozu z pohodlí domova. Máte i Vy zájem o nové webové stránky? Neváhejte se nám ozvat!

Zavolejte nám pro bezplatnou konzultaci či nabídku:

777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel)

Webové stránky Fiori
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...