Tvorba www stránek

Profesionální webové stránky s přehlednou grafikou a optimalizací pro vyhledávače. 
Realizováno přes 400 webů. Aktuálně spuštěno: Praha 3, Kašíř, EFC či Caster Design.

  • Trevos
  • Fenestra
  • silroc-prolinacka1
  • Sn%C3%ADmek%20obrazovky%202015-03-04%20v%C2%A010
  • Vendys
  • Genera%20
  • Pytloun
  • Kraj

Weby dle posledních trendů

Moderní a přehledný webdesign

Moderní a přehledné webové stránky

Webové stránky od UVM jsou graficky čisté, přehledné a snadno ovladatelné. Při tvorbě grafiky důsledně dbáme na to, aby forma nezastínila obsah. Sledujeme trendy webdesignu a tak naše weby jsou vždy responsivnívyužíváme video a dalších interaktivní prvky. Vytváříme firemní weby pro začínající startupy i velké korporace, máme zkušenosti s vedením velkých webových projektů pro nadnárodní firmy (viz. reference).

Plánujete nový web? Zavolejte nám pro bezplatnou konzultaci či cenovou nabídku: 777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel)

Více informací
Mobilní stránky - responsive

Responzivní design – mobilní web

Ke standardní výbavě internetové prezentace patří i její verze pro mobilní zařízení. Jako jedni z prvních v ČR jsme začali využívat metodu responsive webdesignu k vytváření webů, které se přizpůsobí všem zařízením, od klasického PC a notebooku, přes tablety až po mobilní telefony. Dnes máme s responsive designem bohaté zkušenosti, které každodenně využíváme ve Váš prospěch. Korektní zobrazování webu neznamená jen přizpůsobit v CSS stylech wireframe rozměrům mobilního přístroje, ale i přesně definovat, jak se bude zobrazovat celá webová architektura, tj. kategorie, call­to­action prvky apod.

Více informací
Orientace cílové skupiny

Orientace cílové skupiny, UX

Před tvorbou www stránek od Vás budeme zjišťovat, kdo je Vaším zákazníkem, jaké informace hledá a jak s nimi dále pracuje. Znalost cílových skupin je zásadní pro přípravu vhodné struktury a wireframů. Známe­li Vaše zákazníky, postavíme jim web na míru a tím podpoříme obchodní úspěšnost Vašich projektů. Součástí takové přípravy je i samotné uživatelské testování. Vytvoříme byznys plán, na základě kterého náš UX designér přizpůsobí obsah webu potřebám Vašich klientů.

Více informací
Redakční systém Firon

Redakční systém na míru – CMS Firon

Představujeme Vám třetí generaci vlastního redakčního systému Firon CMS, jenž je motorem všech webů z naší produkce. Třetí generace úspěšného redakčního systému pohání jak velká portálová řešení, složité webové projekty, tak i stovky menších webových stránek. Díky vlastnímu vývoji a robustnosti řešení administračního rozhraní nemáme problém uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Výhodou oproti open source CMS je bezpečnost, unikátnost, validní a sémantický zdrojový kód.

Více informací
Zkušenosti

300 webových projektů za 8 let

Naši klienti a jejich webové stránky jsou pro nás nejlepší reklamou. Většinu nových zákazníků získáváme z doporučení od stávajících klientů. Prohlédněte si naše reference, věříme, že i Vás přesvědčí, že právě tým lidí z UVM bude ten pravý pro Váš nový web, eshop či online aplikaci.

Více informací
Tvoříme webová videa, moviemaking

Tvoříme webová videa, moviemaking

Videa jsou stále častěji doplňkem nových webových stránek. Videem na webu rychle sdělíte klíčové informace, provedeme návštěvníky po Vaší fabrice či ukážete pohodovou atmosféru Vašeho hotelu. Webové video se používá také jako videopozadí stránek (viz. například naše úvodní stránka uvm.cz). Ceny profesionálních videoprezentací začínají na cenách od 20 000 Kč. 

Více informací
Online marketing

Online marketing

Nedílnou součástí tvorby webových stránek je důkladná optimalizace webů pro vyhledávače (SEO) a další součásti online marketingu. Pro naše klienty spravujeme PPC kampaně, vytváříme poutavé texty (copywriting) a spravujeme weby pro obsahové stránce.

Více informací

Každý týden poptává webdesign více než 20 společností.
I Vám rádi vyrobíme úspěšný nový web.

"Jsme připraveni Vám pomoci s novým webem nebo
s modernizací toho současného."

Informace o tom, jak nakládáme s Vašimi osobními údaji.

Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...